Junior Buyer

Human Capital Store търси Junior Buyer. Нашият клиент е българска козметична компания, която предлага работно място подходящо за студенти или кандидати без трудов опит. Опитът на подобна позиция не е задължителен, но комуникацията, умението и желание за преговори са съществена част от тази работа.

Основни задължения и отговорности:

  • Преговори с чуждестранни доставчици
  • Сключване на сделки
  • Добри комуникационни умения

 Изисквания:

  • Умения за работа с Outlook; Word; Excel
  • Комуникативност и решителност
  • Проявяване на самостоятелност и решаване на проблеми
  • Отлична организация на ежедневни задачи
  • Много добър говорим и писмен Английски език
  • Възможност за поемане на командировки в чужбина /до 5 командировки годишно, всяко служебно пътуване до 5 дни/

Компанията предлага:

  • Приятна и динамична среда на работа
  • Заплата съставена от две части /основна + бонус при всяка сключена сделка/
  • Безплатна консумация на напитки на работното място
  • Комуникация с международни доставчици

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Прикачи файл:

[recaptcha]

Продължавайки да използвате нашия уебсайт, Вие се съгласявате с Политиката за употреба на „бисквитки“. Научи повече